Kabel-Kraków

Oświetlenie, artykuły elektroinstalacyjne, kable i przewody, specjalistyczne projekty uwzględniające konkretne zamówienie oparte na indywidualnych potrzebach zamawiającego – tym wszystkim zajmuje się Kabel-Kraków.

Jesteśmy aktywną i rozwijającą się firmą na polskim rynku w branży elektroinstalacyjnej i oświetleniowej. Stale poszerzamy naszą ofertę dbając przy tym o zachowanie wysokiej jakość oferowanych towarów i usług.

Od początku istnienia firma jest otwarta na sugestie Klientów z zakresu sprzedaży, a profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

Zawsze staramy się rozumieć potrzeby naszych Klientów i zaproponować im najkorzystniejsze, najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązania. Jesteśmy przy tym otwarci na sugestie Klientów, by byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszej obsługi.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu technicznemu, szerokiemu asortymentowi, dogodnym terminom płatności oraz elastyczności cenowej Każdy, kto raz skorzystał z naszej oferty, chętnie powraca do Nas jako do sprawdzonego i zaufanego partnera, który jest w stanie zrealizować nawet bardzo nietypowe zamówienie oraz oferuje konkurencyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę najwyższej jakości towarów renomowanych producentów, kompleksowe zaopatrzenie inwestycji, kompletowanie dostaw oraz ich transport na miejsce inwestycji wskazane przez Klienta. Dla stałych Klientów oraz przy dużych zamówieniach oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, możliwość negocjacji cen i bezpłatny transport.

Najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości oferowanych przez Nas towarów i usług są Klienci zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Magazyn 1

Magazyn 2