Gratulacje dla Puszczy Niepołomice

W życiu często bywa tak, że determinacja oraz praca przynoszą wspaniałe efekty. Nie tylko w życiu osobistym, ale i w świecie sportu . Puszczy Niepołomice gratulujemy awansu do Ekstraklasy i życzymy powodzenia!

Piknik sąsiedzki dla dzieci na osiedlu Kabel

Dnia 20 Maja mieliśmy okazję i przyjemność uczestniczyć w pikniku sąsiedzkim dla dzieci na osiedlu Kabel. Organizując zawody oraz nagrody dla uczestników konkursu, spędziliśmy miłe chwile w te sobotnie popołudnie. Dziękujemy restauracji Magillo za wsparcie dzieciaków. Rekord Guinnessa w wielkości pizzy jest we właściwym miejscu. Piotrowi „Foremanowi” Forysiowi dziękujemy za pomoc oraz pokazanie, że nie jest tylko artystą, ale naprawdę świetnym człowiekiem. Gratulujemy Pani Karolinie, całej ekipie Fundacji Wszyscy Obecni oraz Centrum Kultury Podgórza i XIII Dzielnicy Podgórze, za zaangażowanie i serce włożone w organizację pikniku, warto było. A uśmiech i radość dzieci bezcenne. Cóż możemy więcej powiedzieć… do zobaczenia za rok.

Dziękujemy
Ekipa Kabel-Kraków

Kabel-Kraków® Ma Swój Głos!

Kabel-Kraków ma swój głos! To jest ten moment!

Czas zaprezentować program na drugą połowę 2020 roku. Posłuchajcie – wprost sprzed siedziby firmy, na ulicy Wodnej 2 w Krakowie. Lider formacji ma Wam do przekazania bardzo ważną deklarację.